Gratis Aanmelden

Milf Feliciaa zoekt dating

Feliciaa (27)

ik zoek een verzorgde en goed geklede man om leuke dingen mee te doen.

Maak contact met haar
  1. Naam: Feliciaa
  2. Leeftijd: 27 Jaar
  3. Woonplaats: Groningen
  4. Provincie: Groningen
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-175 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: MBO
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Ja
Milf Feliciaa van 27 uit Groningen, Groningen zoekt dating
s0raya (36)
★★★★☆
halloo daar! mijn naam is Soraya en hoop eindelijk is iemand te vinden die me neemt zoals ik ben.. Ben niet opzoek naar een one night stand ofzoo gewoon daten en daarna zien we t wel.
Vrouw S0raya zoekt sex contact
LitlOwl (35)
★★★★☆
Geil, extreem geil! Ik hou van meermaals klaarkomen en als je wil vertel ik je mijn persoonlijk record. Ik heb ook enkele piercings en ik vind het erg leuk als er daar mee gespeeld wordt.
Rijpe LitlOwl zoekt relatie
Leena (35)
★★★★★
Ik ben alweer enkele jaren gescheiden, mijn huwelijk liep op de klippen omdat mijn man zijn genot elders wou gaan zoeken! Hij vond het absoluut nodig om zich te gaan inlaten met sletten die zichzelf te grabbel gooien voor elke vent die ze tegen komen! Hij was nog zo gek hiervoor te betalen ook! Nu is het mijn beurt, ik ben benieuwd wat hij zal doen moest hij weten dat ik mezelf aanbied om voor het orale genot van een man te zorgen en dat dan geheel gratis! Ik denk dat hij misschien zal beseffen hoe hij mij liet voelen!
Dame Leena zoekt sexdate
NandaElvira (35)
★★★★★
Ik ben misschien niet zo dun als al die foto modellen. Maar ik ben een tijger tussen de lakens. Ik kan veel hebben en vind het heerlijk de man te verwennen.
Milfje NandaElvira zoekt relatie
Paatrice (33)
★★★★★
Stoute vrouw wel gescheiden maar niet zielig zoekt een leuke man voor lekkere seks. Ben je goed dan natuurlijk voor vaker.
Mama Paatrice zoekt sexdating
Bolleboos (36)
★★★★☆
Er zijn een heleboel dingen die ik al is gedaan en geprobeerd heb eigenlijk alles wat verboden is, wil alleen nog een stapje verder gaan!
Geile Bolleboos zoekt sexdate
Beatrijs
★★★★★★★★★★
Hey... ik bied me aan voor een uurtje als je mijn tuin leeg kunt halen. Er staat een hoop grof vuil dat echt weg moet, maar dat lukt mij nooit alleen. Een busje is zeker nodig.
Grof vuil wegbrengen (Klus van 2 uur)
Annerieke
★★★★★★★★★☆
Ik heb hoogtevrees en een plafond van 3m20 hoogte. Ik heb ook geen ladder en er moet en nieuw peertje in één van de lampen... Doe jij dat voor me in ruil voor het betasten van mijn tietjes?
Peertje vervangen (Klus van half uur)
Elmi
★★★★★★★★★★
Ik heb een zware, dikke matras die naar mijn slaapkamer op zolder moet. Ik krijg dat met geen mogelijkheid voor elkaar. Jij wel? Dan testen we de matras daarna meteen..
Matras naar etage dragen (Klus van 1 uur)
Saske
★★★★★★★★★☆
Zijn hier handige mannen die de olie van mijn auto kunnen vervangen? Ik kan je niet met geld betalen, maar wel op een andere manier, als je dat OK vindt...
Auto reparatie (Klus van 2 uur)
© 2026 Straks Daten