Heb jij net als ik, stiekeme wensen en stoute dromen en ben je op zoek naar iemand on die in vervulling te laten gaan? Stuur me een bericht en we gaan er vast samen uitkomen.
Dame InVoorMeer van 41 uit Someren, Noord-Brabant zoekt man
Carlizy (35)
★★★★☆
De man die ik wil vinden is de man waar ik elke minuut van de dag aan denk. Waar ik stapelverliefd op ben en die mijn hartje sneller doet kloppen. Hoop dat jij de vlinders in mijn buik wil wakker schudden.
Het geloof is de liefde is nog niet verdwenen, ook niet na een heel nare en vervelende scheiding. Hoop snel een lieve man te leren kennen die met mij een relatie wil aangaan.
Sinds de scheiding, inmiddels al weer drie jaar geleden heb ik geen andere man meer gehad. Gelukkig waren er geen kinderen in het spel en verliep de scheiding redelijk soepel. Een kinderwens heb ik nog steeds en hoop dat de man die me leuk vind dat ook heeft.
Geil, extreem geil! Ik hou van meermaals klaarkomen en als je wil vertel ik je mijn persoonlijk record. Ik heb ook enkele piercings en ik vind het erg leuk als er daar mee gespeeld wordt.