Romantiek staat bij mij boven aan, heerlijk vrijen onder zonsondergang of met kaarslicht aan. Lange strand wandelingen elkaar teder betasten. Ja dat droom ik en het is tijd dat het nu werkelijkheid word.
Vrouw Arile van 30 uit Leeuwarden, Friesland zoekt contact
Fiejen (33)
★★★★★
Een groot geschapen man is waar ik al een tijdje van droom, Niet eerder heb ik meegemaakt dat zo iemand me heeft geneukt en kijk vol verwachting en bewondering uit naar jou!
Sinds een korte tijd gescheiden maar ik kan zo slecht tegen alleen zijn, en geen seks hebben dat ik niet weet waar ik het zoeken moet. Ik ben geen type die uitgaat dis ik waag mij kans hier.
Ik verlang er naar om een dikke knots in mijn strakke kutje te voelen, een knots die weet hoe hij me moet verwennen me laat kronkelen van genot. Reageer snel zodat we meteen met elkaar in contact komen.
De man die ik wil vinden is de man waar ik elke minuut van de dag aan denk. Waar ik stapelverliefd op ben en die mijn hartje sneller doet kloppen. Hoop dat jij de vlinders in mijn buik wil wakker schudden.
Jong en toch al gescheiden, mijn wereld klapte in een keer in elkaar. Maar goed ik ben er bovenop gekomen en bewandel nu mijn weg alleen. Maar dat wordt best wel saai.
Ik hoop dat er iets met je gebeurt nu je me hier ziet, dat je denkt van, jeetje die vrouw wil ik leren kennen. Dat kan, stuur me een lief berichtje en wie weet ben jij de gelukkige met wie ik een avondje uit ga.