Ik ben al veel te lang single, 5 jaar is toch wel lang he? Ik begin steeds meer aan mijzelf te twijfelen, ben ik dan echt zo afschrikwekkend? Noem jij eens 5 positieve dingen aan mij?
Vrouw MarieLouise23 van 33 uit Hoogeveen, Drenthe zoekt relatie
Katlinde (36)
★★★★☆
Een gefrustreerde man die alleen de nacht met me wil doorbrengen hoeft niet te reageren, waar ik voor ga is een langdurige relatie et een man die karakter heeft en die me aanspreekt.
Geil, extreem geil! Ik hou van meermaals klaarkomen en als je wil vertel ik je mijn persoonlijk record. Ik heb ook enkele piercings en ik vind het erg leuk als er daar mee gespeeld wordt.
Ik ben misschien niet zo dun als al die foto modellen. Maar ik ben een tijger tussen de lakens. Ik kan veel hebben en vind het heerlijk de man te verwennen.