Ik ben al veel te lang single, 5 jaar is toch wel lang he? Ik begin steeds meer aan mijzelf te twijfelen, ben ik dan echt zo afschrikwekkend? Noem jij eens 5 positieve dingen aan mij?
Vrouw MarieLouise23 van 33 uit Hoogeveen, Drenthe zoekt relatie
LitlOwl (35)
★★★★☆
Geil, extreem geil! Ik hou van meermaals klaarkomen en als je wil vertel ik je mijn persoonlijk record. Ik heb ook enkele piercings en ik vind het erg leuk als er daar mee gespeeld wordt.
Sinds een korte tijd gescheiden maar ik kan zo slecht tegen alleen zijn, en geen seks hebben dat ik niet weet waar ik het zoeken moet. Ik ben geen type die uitgaat dis ik waag mij kans hier.
Heerlijk als mannen me nastaren als ik in een sexy jurkje langs kom. Wat ik graag zou willen dat een man is die me elke dag complimenten geeft omdat ik er lekker uitzie en die me elke dag wil verwennen in bed.
Mijn vrienden noemen mijn prettig gestoord en ik geloof dat ik dat ook wel ben. Maar wat ze niet weten is dat ik een beest in bed ben en dat mag jij zeker gaan ontdekken. Ik vind niet gauw iets gek, zoek dit ook in een man terug.
Weinig dames zullen zeggen dat ze gelukkig zijn omdat ze gescheiden zijn. Ik kan dit wel zeggen maar de details bespaar ik iedereen. Het enige wat ik mis is de lekkere seks. Ik hou van alle standjes en vooral ook als het iets extremer is.