Er is toch niks met alleen opzoek zijn naar sex? Ik ben geen slet, geen hoer maar kom er gewoon voor uit dat ik alleen opzoek ben naar een neukbeurt.. Bevalt het je niet? Dan zoek je toch lekker verder
Moeder Komsamen van 35 uit Niel, Antwerpen zoekt sex
Carlizy (35)
★★★★☆
De man die ik wil vinden is de man waar ik elke minuut van de dag aan denk. Waar ik stapelverliefd op ben en die mijn hartje sneller doet kloppen. Hoop dat jij de vlinders in mijn buik wil wakker schudden.
Mijn relatie ging uit doordat we meer interesses hadden in dingen die de ander niet interessant vond. Ik vond het maar niets om elke avond voetbal te kijken of iedere vakantie thuis te blijven. Zou graag een man willen leren kennen die anders dan mijn ex in elkaar steekt, iemand die romantisch is en houd om er op uit te trekken.