Ik heb een mooie boot waar je ook op kunt slapen, maar om daar nou alleen of met een stel vriendinnen iedere op te gaan zitten nee. Ik zoek iemand die met mij mee wil en niet zeeziek wat er wie weet wat er op de boot gebeurd.
Gescheiden Stellababe van 30 uit De Bilt, Utrecht zoekt contact
Kitcho (32)
★★★★★
Weinig dames zullen zeggen dat ze gelukkig zijn omdat ze gescheiden zijn. Ik kan dit wel zeggen maar de details bespaar ik iedereen. Het enige wat ik mis is de lekkere seks. Ik hou van alle standjes en vooral ook als het iets extremer is.
Heerlijk als mannen me nastaren als ik in een sexy jurkje langs kom. Wat ik graag zou willen dat een man is die me elke dag complimenten geeft omdat ik er lekker uitzie en die me elke dag wil verwennen in bed.
Zonder een man in mijn leven kan ik niet eb hoop er dan ook snel één te vinden. Ik ben benieuwd wie zich hier aanbied en met wie ik verder kan gaan in het leven.
Zeker weten dat je van mij nooit genoeg krijgt, ik ben altijd in voor nieuwe dingen, geile spelletjes, lekker los gaan! Ik kan je nog veel meer vertellen maar fluister dat liever ondeugend in je oor.
Altijd blij en hou van lachen in het leven, lekkere avonturen ben ik niet vies van. Een beetje ondeugend zijn wij allemaal wel eens, dus laten we dat met elkaar een keertje doen. Eens bekijken hoe dat uit gaat pakken.