Ik heb een mooie boot waar je ook op kunt slapen, maar om daar nou alleen of met een stel vriendinnen iedere op te gaan zitten nee. Ik zoek iemand die met mij mee wil en niet zeeziek wat er wie weet wat er op de boot gebeurd.
Gescheiden Stellababe van 30 uit De Bilt, Utrecht zoekt contact
TuttekeEos (35)
★★★★☆
Ik hoop dat er iets met je gebeurt nu je me hier ziet, dat je denkt van, jeetje die vrouw wil ik leren kennen. Dat kan, stuur me een lief berichtje en wie weet ben jij de gelukkige met wie ik een avondje uit ga.
Sinds mijn scheiding heb ik ergens wel een soort bindingsangst gekregen. Het is dus zeker niet mijn bedoeling om een relatie te zoeken. Ik sta ook al een tijdje droog en daar wil ik wel verandering in brengen. Heb jij behoefte aan seks en wil je een wilde nacht beleven dan weet je mij te vinden!
De man die ik wil vinden is de man waar ik elke minuut van de dag aan denk. Waar ik stapelverliefd op ben en die mijn hartje sneller doet kloppen. Hoop dat jij de vlinders in mijn buik wil wakker schudden.
Mijn vrienden noemen mijn prettig gestoord en ik geloof dat ik dat ook wel ben. Maar wat ze niet weten is dat ik een beest in bed ben en dat mag jij zeker gaan ontdekken. Ik vind niet gauw iets gek, zoek dit ook in een man terug.
Sinds de scheiding, inmiddels al weer drie jaar geleden heb ik geen andere man meer gehad. Gelukkig waren er geen kinderen in het spel en verliep de scheiding redelijk soepel. Een kinderwens heb ik nog steeds en hoop dat de man die me leuk vind dat ook heeft.