Zit in een relatie, in de sleur. Mijn man wil alleen gewone seks, en ik heb andere wensen, wat doe je dan, precies, dan zoek je hier iemand met hetzelfde als ik wil.
Gescheiden Geheimpjes007 van 40 uit Bergen op Zoom, Noord-Brabant zoekt man
s0raya (36)
★★★★☆
halloo daar! mijn naam is Soraya en hoop eindelijk is iemand te vinden die me neemt zoals ik ben.. Ben niet opzoek naar een one night stand ofzoo gewoon daten en daarna zien we t wel.
Geil, extreem geil! Ik hou van meermaals klaarkomen en als je wil vertel ik je mijn persoonlijk record. Ik heb ook enkele piercings en ik vind het erg leuk als er daar mee gespeeld wordt.
Mijn relatie ging uit doordat we meer interesses hadden in dingen die de ander niet interessant vond. Ik vond het maar niets om elke avond voetbal te kijken of iedere vakantie thuis te blijven. Zou graag een man willen leren kennen die anders dan mijn ex in elkaar steekt, iemand die romantisch is en houd om er op uit te trekken.
Altijd blij en hou van lachen in het leven, lekkere avonturen ben ik niet vies van. Een beetje ondeugend zijn wij allemaal wel eens, dus laten we dat met elkaar een keertje doen. Eens bekijken hoe dat uit gaat pakken.
Ik ben alweer enkele jaren gescheiden, mijn huwelijk liep op de klippen omdat mijn man zijn genot elders wou gaan zoeken! Hij vond het absoluut nodig om zich te gaan inlaten met sletten die zichzelf te grabbel gooien voor elke vent die ze tegen komen! Hij was nog zo gek hiervoor te betalen ook! Nu is het mijn beurt, ik ben benieuwd wat hij zal doen moest hij weten dat ik mezelf aanbied om voor het orale genot van een man te zorgen en dat dan geheel gratis! Ik denk dat hij misschien zal beseffen hoe hij mij liet voelen!
Weinig dames zullen zeggen dat ze gelukkig zijn omdat ze gescheiden zijn. Ik kan dit wel zeggen maar de details bespaar ik iedereen. Het enige wat ik mis is de lekkere seks. Ik hou van alle standjes en vooral ook als het iets extremer is.