Echt kieskeurig ben ik niet en al helemaal niet als ik te weinig aandacht krijg van mijn vriend. Moet het helaas wel hier zoeken om een maatje te vinden die net als ik zo geil is en graag eens met me wil neuken.
Zeker weten dat je van mij nooit genoeg krijgt, ik ben altijd in voor nieuwe dingen, geile spelletjes, lekker los gaan! Ik kan je nog veel meer vertellen maar fluister dat liever ondeugend in je oor.
Een gefrustreerde man die alleen de nacht met me wil doorbrengen hoeft niet te reageren, waar ik voor ga is een langdurige relatie et een man die karakter heeft en die me aanspreekt.
Zonder een man in mijn leven kan ik niet eb hoop er dan ook snel één te vinden. Ik ben benieuwd wie zich hier aanbied en met wie ik verder kan gaan in het leven.
Jong en toch al gescheiden, mijn wereld klapte in een keer in elkaar. Maar goed ik ben er bovenop gekomen en bewandel nu mijn weg alleen. Maar dat wordt best wel saai.