getrouwd maar lekker, mijn man is vaak naar het buitenland en wil niet altijd alleen zijn. dus voel jij je geroepen om op regelmatige basis lekker te genieten hoor ik het graag van je
Vrouw SandraD van 32 uit Ichtegem, West-Vlaanderen zoekt man
Carlizy (35)
★★★★★
De man die ik wil vinden is de man waar ik elke minuut van de dag aan denk. Waar ik stapelverliefd op ben en die mijn hartje sneller doet kloppen. Hoop dat jij de vlinders in mijn buik wil wakker schudden.
Welke eerlijke, gevoelige man wil mijn partner worden? Ik ben al een tijdje zoekende naar de man die de ware voor me is en nog steeds heb ik die niet gevonden. Ik hoop hier meer succes te behalen in mijn zoektocht naar de man die ik verdien.
Had het anders gepland niet lang getrouwd geweest maar lang genoeg om te weten wat ik niet meer wil. Wat ik wel wil is een man die net zo als ik altijd geil is. En die houdt van seks op geile plekken.
Een gefrustreerde man die alleen de nacht met me wil doorbrengen hoeft niet te reageren, waar ik voor ga is een langdurige relatie et een man die karakter heeft en die me aanspreekt.
Weinig dames zullen zeggen dat ze gelukkig zijn omdat ze gescheiden zijn. Ik kan dit wel zeggen maar de details bespaar ik iedereen. Het enige wat ik mis is de lekkere seks. Ik hou van alle standjes en vooral ook als het iets extremer is.
Ik ben misschien niet zo dun als al die foto modellen. Maar ik ben een tijger tussen de lakens. Ik kan veel hebben en vind het heerlijk de man te verwennen.