Alleen zijn is ook niet alles. Ja, ik kan zelf bepalen wat ik eet en wanneer ik wat doe. Maar ik ben altijd alleen. Ik zoek naar leuk gezelschap en hoop dit hier te vinden.
Zeker weten dat je van mij nooit genoeg krijgt, ik ben altijd in voor nieuwe dingen, geile spelletjes, lekker los gaan! Ik kan je nog veel meer vertellen maar fluister dat liever ondeugend in je oor.
halloo daar! mijn naam is Soraya en hoop eindelijk is iemand te vinden die me neemt zoals ik ben.. Ben niet opzoek naar een one night stand ofzoo gewoon daten en daarna zien we t wel.
Zonder een man in mijn leven kan ik niet eb hoop er dan ook snel één te vinden. Ik ben benieuwd wie zich hier aanbied en met wie ik verder kan gaan in het leven.
De man die ik wil vinden is de man waar ik elke minuut van de dag aan denk. Waar ik stapelverliefd op ben en die mijn hartje sneller doet kloppen. Hoop dat jij de vlinders in mijn buik wil wakker schudden.
Een groot geschapen man is waar ik al een tijdje van droom, Niet eerder heb ik meegemaakt dat zo iemand me heeft geneukt en kijk vol verwachting en bewondering uit naar jou!