Alleen zijn is ook niet alles. Ja, ik kan zelf bepalen wat ik eet en wanneer ik wat doe. Maar ik ben altijd alleen. Ik zoek naar leuk gezelschap en hoop dit hier te vinden.
Mama Jaymy van 27 uit Utrecht, Utrecht zoekt relatie
Chinlindi (36)
★★★★☆
Mijn relatie ging uit doordat we meer interesses hadden in dingen die de ander niet interessant vond. Ik vond het maar niets om elke avond voetbal te kijken of iedere vakantie thuis te blijven. Zou graag een man willen leren kennen die anders dan mijn ex in elkaar steekt, iemand die romantisch is en houd om er op uit te trekken.
Welke eerlijke, gevoelige man wil mijn partner worden? Ik ben al een tijdje zoekende naar de man die de ware voor me is en nog steeds heb ik die niet gevonden. Ik hoop hier meer succes te behalen in mijn zoektocht naar de man die ik verdien.
Ik laat je graag de hoeken van de kamer zien en ben dol om je mee te nemen naar buiten voor lekkere seks maar dan moet je je wel over geven aan mij. En goed naar mij luisteren.
Ik verlang er naar om een dikke knots in mijn strakke kutje te voelen, een knots die weet hoe hij me moet verwennen me laat kronkelen van genot. Reageer snel zodat we meteen met elkaar in contact komen.