Alleen zijn is ook niet alles. Ja, ik kan zelf bepalen wat ik eet en wanneer ik wat doe. Maar ik ben altijd alleen. Ik zoek naar leuk gezelschap en hoop dit hier te vinden.
Mama Jaymy van 27 uit Utrecht, Utrecht zoekt relatie
Liefpulpje (34)
★★★★☆
Sinds mijn scheiding heb ik ergens wel een soort bindingsangst gekregen. Het is dus zeker niet mijn bedoeling om een relatie te zoeken. Ik sta ook al een tijdje droog en daar wil ik wel verandering in brengen. Heb jij behoefte aan seks en wil je een wilde nacht beleven dan weet je mij te vinden!
Het geloof is de liefde is nog niet verdwenen, ook niet na een heel nare en vervelende scheiding. Hoop snel een lieve man te leren kennen die met mij een relatie wil aangaan.
Had het anders gepland niet lang getrouwd geweest maar lang genoeg om te weten wat ik niet meer wil. Wat ik wel wil is een man die net zo als ik altijd geil is. En die houdt van seks op geile plekken.