Wat ik hoop is om heir mijn maatje te vinden die samen met mij een grote passie heeft voor fotografie. Samen de natuur intrekken om mooie foto's te maken en ook de passie voor elkaar te vinden.
Vrouw Idalla van 25 uit Waadhoeke, Friesland zoekt contact
Vrolijkdeugt (34)
★★★★☆
Altijd blij en hou van lachen in het leven, lekkere avonturen ben ik niet vies van. Een beetje ondeugend zijn wij allemaal wel eens, dus laten we dat met elkaar een keertje doen. Eens bekijken hoe dat uit gaat pakken.
Sinds de scheiding, inmiddels al weer drie jaar geleden heb ik geen andere man meer gehad. Gelukkig waren er geen kinderen in het spel en verliep de scheiding redelijk soepel. Een kinderwens heb ik nog steeds en hoop dat de man die me leuk vind dat ook heeft.
Een gefrustreerde man die alleen de nacht met me wil doorbrengen hoeft niet te reageren, waar ik voor ga is een langdurige relatie et een man die karakter heeft en die me aanspreekt.
Heerlijk als mannen me nastaren als ik in een sexy jurkje langs kom. Wat ik graag zou willen dat een man is die me elke dag complimenten geeft omdat ik er lekker uitzie en die me elke dag wil verwennen in bed.
Mijn vrienden noemen mijn prettig gestoord en ik geloof dat ik dat ook wel ben. Maar wat ze niet weten is dat ik een beest in bed ben en dat mag jij zeker gaan ontdekken. Ik vind niet gauw iets gek, zoek dit ook in een man terug.
Had het anders gepland niet lang getrouwd geweest maar lang genoeg om te weten wat ik niet meer wil. Wat ik wel wil is een man die net zo als ik altijd geil is. En die houdt van seks op geile plekken.