Waarom moet iedereen altijd zeggen dat wij blondjes naïef en dom zijn want daar is helemaal niets van. Mijn vriend gaat vreemd en heb ik met mijn eigen ogen gezien. Dan lijkt het mij ook wel leuk iemand te leren kennen.
Hete Blondiees van 26 uit Merksplas, Antwerpen zoekt jongen
ChrissyCara (36)
★★★★☆
Het geloof is de liefde is nog niet verdwenen, ook niet na een heel nare en vervelende scheiding. Hoop snel een lieve man te leren kennen die met mij een relatie wil aangaan.
Een gefrustreerde man die alleen de nacht met me wil doorbrengen hoeft niet te reageren, waar ik voor ga is een langdurige relatie et een man die karakter heeft en die me aanspreekt.
Had het anders gepland niet lang getrouwd geweest maar lang genoeg om te weten wat ik niet meer wil. Wat ik wel wil is een man die net zo als ik altijd geil is. En die houdt van seks op geile plekken.
Geil, extreem geil! Ik hou van meermaals klaarkomen en als je wil vertel ik je mijn persoonlijk record. Ik heb ook enkele piercings en ik vind het erg leuk als er daar mee gespeeld wordt.