Helaas ben ik gehuwd en kan ik niet altijd doen waar ik zin in heb. Natuurlijk heb ik daar respect voor maar toch kriebelt het in mijn onderbuik. Ik wil leven en geen tijd verspillen. Laten we samen eens in het diepe springen?!
Weinig dames zullen zeggen dat ze gelukkig zijn omdat ze gescheiden zijn. Ik kan dit wel zeggen maar de details bespaar ik iedereen. Het enige wat ik mis is de lekkere seks. Ik hou van alle standjes en vooral ook als het iets extremer is.
Sinds de scheiding, inmiddels al weer drie jaar geleden heb ik geen andere man meer gehad. Gelukkig waren er geen kinderen in het spel en verliep de scheiding redelijk soepel. Een kinderwens heb ik nog steeds en hoop dat de man die me leuk vind dat ook heeft.