Ik zoek zeker geen medelijden maar wel een beetje vriendschap en genegenheid. Een lieve man die kan beantwoorden aan de vriendschap die ik ook zoek. Zelf ben ik een open boek en heel lief.
Ik ben misschien niet zo dun als al die foto modellen. Maar ik ben een tijger tussen de lakens. Ik kan veel hebben en vind het heerlijk de man te verwennen.
Mijn relatie ging uit doordat we meer interesses hadden in dingen die de ander niet interessant vond. Ik vond het maar niets om elke avond voetbal te kijken of iedere vakantie thuis te blijven. Zou graag een man willen leren kennen die anders dan mijn ex in elkaar steekt, iemand die romantisch is en houd om er op uit te trekken.
Jong en toch al gescheiden, mijn wereld klapte in een keer in elkaar. Maar goed ik ben er bovenop gekomen en bewandel nu mijn weg alleen. Maar dat wordt best wel saai.
Sinds een korte tijd gescheiden maar ik kan zo slecht tegen alleen zijn, en geen seks hebben dat ik niet weet waar ik het zoeken moet. Ik ben geen type die uitgaat dis ik waag mij kans hier.
Ik verlang er naar om een dikke knots in mijn strakke kutje te voelen, een knots die weet hoe hij me moet verwennen me laat kronkelen van genot. Reageer snel zodat we meteen met elkaar in contact komen.