Sporten is een grote hobby van mij, ik zoek ook een jongen die sportief is of in ieder geval zin heeft om eens tijd door te brengen in de sportschool, durf jij de uitdaging aan?
Geile Klepperpetje van 28 uit Almere, Flevoland zoekt jongen
Honeybloem (36)
★★★★☆
Welke eerlijke, gevoelige man wil mijn partner worden? Ik ben al een tijdje zoekende naar de man die de ware voor me is en nog steeds heb ik die niet gevonden. Ik hoop hier meer succes te behalen in mijn zoektocht naar de man die ik verdien.
Een groot geschapen man is waar ik al een tijdje van droom, Niet eerder heb ik meegemaakt dat zo iemand me heeft geneukt en kijk vol verwachting en bewondering uit naar jou!
halloo daar! mijn naam is Soraya en hoop eindelijk is iemand te vinden die me neemt zoals ik ben.. Ben niet opzoek naar een one night stand ofzoo gewoon daten en daarna zien we t wel.
Ik hoop dat er iets met je gebeurt nu je me hier ziet, dat je denkt van, jeetje die vrouw wil ik leren kennen. Dat kan, stuur me een lief berichtje en wie weet ben jij de gelukkige met wie ik een avondje uit ga.
Weinig dames zullen zeggen dat ze gelukkig zijn omdat ze gescheiden zijn. Ik kan dit wel zeggen maar de details bespaar ik iedereen. Het enige wat ik mis is de lekkere seks. Ik hou van alle standjes en vooral ook als het iets extremer is.
Mijn relatie ging uit doordat we meer interesses hadden in dingen die de ander niet interessant vond. Ik vond het maar niets om elke avond voetbal te kijken of iedere vakantie thuis te blijven. Zou graag een man willen leren kennen die anders dan mijn ex in elkaar steekt, iemand die romantisch is en houd om er op uit te trekken.