Gratis Aanmelden

Dame ShannaKus zoekt jongen

ShannaKus (28)

Ik ben Shanna, druk bezig met mijn studie en op zoek naar leuk contact. Op zoek naar iets vast dus niet iets kort, die tijd heb ik nu wel gehad.

Maak contact met haar
  1. Naam: ShannaKus
  2. Leeftijd: 28 Jaar
  3. Woonplaats: Eemsdelta
  4. Provincie: Groningen
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-175 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: MBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Nee
Dame ShannaKus van 28 uit Eemsdelta, Groningen zoekt jongen
Hopeloosgevalll (35)
★★★★★
Ik zoek leuke en spontane mannen, een goed gevoel voor humor vind ik ook belangrijk.
Dame Hopeloosgeva zoekt sex
Qxiaxia (36)
★★★★★
Jong en toch al gescheiden, mijn wereld klapte in een keer in elkaar. Maar goed ik ben er bovenop gekomen en bewandel nu mijn weg alleen. Maar dat wordt best wel saai.
Geile Qxiaxia zoekt man
Leena (35)
★★★★☆
Ik ben alweer enkele jaren gescheiden, mijn huwelijk liep op de klippen omdat mijn man zijn genot elders wou gaan zoeken! Hij vond het absoluut nodig om zich te gaan inlaten met sletten die zichzelf te grabbel gooien voor elke vent die ze tegen komen! Hij was nog zo gek hiervoor te betalen ook! Nu is het mijn beurt, ik ben benieuwd wat hij zal doen moest hij weten dat ik mezelf aanbied om voor het orale genot van een man te zorgen en dat dan geheel gratis! Ik denk dat hij misschien zal beseffen hoe hij mij liet voelen!
Dame Leena zoekt sexdate
Bolleboos (36)
★★★★☆
Er zijn een heleboel dingen die ik al is gedaan en geprobeerd heb eigenlijk alles wat verboden is, wil alleen nog een stapje verder gaan!
Geile Bolleboos zoekt sexdate
Fiejen (33)
★★★★★
Een groot geschapen man is waar ik al een tijdje van droom, Niet eerder heb ik meegemaakt dat zo iemand me heeft geneukt en kijk vol verwachting en bewondering uit naar jou!
Vrouw Fiejen zoekt jongen
Paatrice (33)
★★★★☆
Stoute vrouw wel gescheiden maar niet zielig zoekt een leuke man voor lekkere seks. Ben je goed dan natuurlijk voor vaker.
Mama Paatrice zoekt sexdating
Beike
★★★★★★★★★☆
Ik wil in mijn badkamer behang hebben. Ik weet dat het een rotklus is, maar ik zal je in natura er voor betalen. Ik beid je mijn vagina en mijn anus aan.
Behang plakken (Klus van 4 uur)
Liz
★★★★★★★★★☆
Ik zou grag hulp willen bij het schilderen van mijn slaapkamer, want ik heb ene hekel aan witte muren. Ik betaal alleen maar in natura! Wegens geldgebrek..
Schilderklus (Klus van 3 uur)
Marrigje
★★★★★★★★★★
Hi.. ik ben klein van stuk en ik zit met twee lampen die aan het plafond moeten worden bevestigd. Zou jij dat voor me willen doen en dan in ruil daarvoor met mijn borsten spelen?
Lamp ophangen (Klus van half uur)
Jobke
★★★★★★★★★★
De harde wind heeft een tak van mijn boom half afgebroken. Wie kan mij helpen deze af te zagen en weg te brengen? Ik wil je daar voor wel eens lekker aftrekken, als je wil
Tak afzagen (Klus van half uur)
© 2025 Straks Daten