In het leven moet je heel goed weten wat je wil en ik weet wat ik wil bereiken. Van mijn jeugd heb ik geprofiteerd maar nu word het tijd voor serieuze dingen liefst met de juiste man om mij heen.
Gescheiden Spenisho van 27 uit Lichtervelde, West-vlaanderen zoekt sex contact
Carlizy (35)
★★★★★
De man die ik wil vinden is de man waar ik elke minuut van de dag aan denk. Waar ik stapelverliefd op ben en die mijn hartje sneller doet kloppen. Hoop dat jij de vlinders in mijn buik wil wakker schudden.
Sinds een korte tijd gescheiden maar ik kan zo slecht tegen alleen zijn, en geen seks hebben dat ik niet weet waar ik het zoeken moet. Ik ben geen type die uitgaat dis ik waag mij kans hier.
Een groot geschapen man is waar ik al een tijdje van droom, Niet eerder heb ik meegemaakt dat zo iemand me heeft geneukt en kijk vol verwachting en bewondering uit naar jou!
Het geloof is de liefde is nog niet verdwenen, ook niet na een heel nare en vervelende scheiding. Hoop snel een lieve man te leren kennen die met mij een relatie wil aangaan.