Wat ik belangrijk vind in een relatie is dat je kan praten en samen veel dingen doet. Wat ik helemaal niet wil zijn jaloerse of luie mannen. Waar ik op val? Stoppelbaardjes, vind ik supersexy!
Vrouw NormaJean van 31 uit Maasmechelen, Vlaams-Limburg zoekt sex contact
NandaElvira (35)
★★★★★
Ik ben misschien niet zo dun als al die foto modellen. Maar ik ben een tijger tussen de lakens. Ik kan veel hebben en vind het heerlijk de man te verwennen.
Ik laat je graag de hoeken van de kamer zien en ben dol om je mee te nemen naar buiten voor lekkere seks maar dan moet je je wel over geven aan mij. En goed naar mij luisteren.
Sinds de scheiding, inmiddels al weer drie jaar geleden heb ik geen andere man meer gehad. Gelukkig waren er geen kinderen in het spel en verliep de scheiding redelijk soepel. Een kinderwens heb ik nog steeds en hoop dat de man die me leuk vind dat ook heeft.
Een groot geschapen man is waar ik al een tijdje van droom, Niet eerder heb ik meegemaakt dat zo iemand me heeft geneukt en kijk vol verwachting en bewondering uit naar jou!