Gratis Aanmelden

Gescheiden Hanneloreke zoekt man

Hanneloreke (34)

Ik ben Hannelore, ben single en heb vast werk. Ik heb een eigen huisje dat ik nog druk aan het verbouwen ben. Het zou mooi zijn moest ik hier iemand leren kennen die samen met mij wil bouwen, niet alleen aan het huis maar ook aan een prachtige relatie en een gezin.

Maak contact met haar
  1. Naam: Hanneloreke
  2. Leeftijd: 34 Jaar
  3. Woonplaats: Gent
  4. Provincie: Oost-vlaanderen
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Groen
  10. Haarkleur: Donkerblond
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Nee
Gescheiden Hanneloreke van 34 uit Gent, Oost-vlaanderen zoekt man
Lissandra (36)
★★★★★
Te lang alleen om te weten hoe het was om echt te liefhebben.
Moeder Lissandra zoekt contact
Maislief (34)
★★★★☆
Mijn vrienden noemen mijn prettig gestoord en ik geloof dat ik dat ook wel ben. Maar wat ze niet weten is dat ik een beest in bed ben en dat mag jij zeker gaan ontdekken. Ik vind niet gauw iets gek, zoek dit ook in een man terug.
Hete Maislief zoekt neuk date
Pialaan (36)
★★★★★
Sinds de scheiding, inmiddels al weer drie jaar geleden heb ik geen andere man meer gehad. Gelukkig waren er geen kinderen in het spel en verliep de scheiding redelijk soepel. Een kinderwens heb ik nog steeds en hoop dat de man die me leuk vind dat ook heeft.
Hete Pialaan zoekt sex
MyriamT (36)
★★★★★
Gescheiden moeder, werkzaam in de voedingsindustrie en ik zoek voornamelijk een nieuwe vaste relatie.
Mama MyriamT zoekt sex
Leena (35)
★★★★★
Ik ben alweer enkele jaren gescheiden, mijn huwelijk liep op de klippen omdat mijn man zijn genot elders wou gaan zoeken! Hij vond het absoluut nodig om zich te gaan inlaten met sletten die zichzelf te grabbel gooien voor elke vent die ze tegen komen! Hij was nog zo gek hiervoor te betalen ook! Nu is het mijn beurt, ik ben benieuwd wat hij zal doen moest hij weten dat ik mezelf aanbied om voor het orale genot van een man te zorgen en dat dan geheel gratis! Ik denk dat hij misschien zal beseffen hoe hij mij liet voelen!
Dame Leena zoekt sexdate
ChrissyCara (36)
★★★★★
Het geloof is de liefde is nog niet verdwenen, ook niet na een heel nare en vervelende scheiding. Hoop snel een lieve man te leren kennen die met mij een relatie wil aangaan.
Dame ChrissyCara zoekt sex contact
Luna
★★★★★★★★★★
Ik zoek een lekkere vent die mijn schoorsteen en kachel klaar kan maken voor de winter Dus vegen en zuigen.. Daarna zal ik je zuigen als beloning ;P
Kachel schoonmaken (Klus van 1 uur)
Fien
★★★★★★★★★☆
Ik vroeg me af of hier iemand rondloopt die een vinyl vloer kan leggen en dat ook zou willen doen bij mij thuis, in ruil voor een vrijpartij met mij... Inclusief anaal
Vinyl vloer leggen (Klus van 3 uur)
Romee
★★★★★★★★★★
Ik ben allesbehalve technisch... ik krijg mijn wasmachine niet meer gerepareerd! Help! Ik heb er een pijpbeurt met slikken voor over, als jij hem aan de praat krijgt!
Wasmachine repareren (Klus van half uur)
Lizzie
★★★★★★★★★★
Twee lekke banden en twee linkerhanden, maar wel een mond die heel goed beloningen kan geven aan degene die mijn beide banden binnenkort kan komen plakken. Iemand?
Fietsband plakken (Klus van 1 uur)
© 2026 Straks Daten