Ik gun me de tijd niet om in het uitgaansleven op zoek te gaan naar een leuke jongen die meer wil zijn dan een eendagsvlieg. Verwacht hier meer succes te hebben en kijk uit naar de reacties die ik hoop te ontvangen.
Gescheiden Maranie van 19 uit Goirle, Noord-Brabant zoekt dating
Pialaan (36)
★★★★★
Sinds de scheiding, inmiddels al weer drie jaar geleden heb ik geen andere man meer gehad. Gelukkig waren er geen kinderen in het spel en verliep de scheiding redelijk soepel. Een kinderwens heb ik nog steeds en hoop dat de man die me leuk vind dat ook heeft.
Had het anders gepland niet lang getrouwd geweest maar lang genoeg om te weten wat ik niet meer wil. Wat ik wel wil is een man die net zo als ik altijd geil is. En die houdt van seks op geile plekken.
Zonder een man in mijn leven kan ik niet eb hoop er dan ook snel één te vinden. Ik ben benieuwd wie zich hier aanbied en met wie ik verder kan gaan in het leven.