Ja precies, wat nu? Is dit alles, is dit hoe het plaatje eruit hoort te zien. Ik hoop het toch niet. Ik weet niet precies wat ik zoek, maar in ieder geval iets anders dan wat ik nu heb.
Gescheiden WatNuDan van 33 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland zoekt sex
Qxiaxia (36)
★★★★☆
Jong en toch al gescheiden, mijn wereld klapte in een keer in elkaar. Maar goed ik ben er bovenop gekomen en bewandel nu mijn weg alleen. Maar dat wordt best wel saai.
De man die ik wil vinden is de man waar ik elke minuut van de dag aan denk. Waar ik stapelverliefd op ben en die mijn hartje sneller doet kloppen. Hoop dat jij de vlinders in mijn buik wil wakker schudden.
Ik hoop dat er iets met je gebeurt nu je me hier ziet, dat je denkt van, jeetje die vrouw wil ik leren kennen. Dat kan, stuur me een lief berichtje en wie weet ben jij de gelukkige met wie ik een avondje uit ga.
Ik ben misschien niet zo dun als al die foto modellen. Maar ik ben een tijger tussen de lakens. Ik kan veel hebben en vind het heerlijk de man te verwennen.
Zeker weten dat je van mij nooit genoeg krijgt, ik ben altijd in voor nieuwe dingen, geile spelletjes, lekker los gaan! Ik kan je nog veel meer vertellen maar fluister dat liever ondeugend in je oor.
Sinds de scheiding, inmiddels al weer drie jaar geleden heb ik geen andere man meer gehad. Gelukkig waren er geen kinderen in het spel en verliep de scheiding redelijk soepel. Een kinderwens heb ik nog steeds en hoop dat de man die me leuk vind dat ook heeft.