Gratis Aanmelden

Mama viennaaa zoekt sexdating

viennaaa (30)

Hallo mannen, ik ben best een romantisch typje.. Dit wil zeggen dat ik het fijn vind als een man iets meer moeite doet, dan alleen 'hej, zullen we eens lekker neuken morgenavond?'. Maar wat ik niet wil zeggen, is dat ik dat dan weer niet wil.. Want ik ben natuurlijk niet van steen. Het enige wat ik zou willen, is dat een man er een mooie strik om heen doet, en mij zover krijgt.. waar wacht je nog op.. Laat de jacht beginnen ;).

Maak contact met haar
  1. Naam: viennaaa
  2. Leeftijd: 30 Jaar
  3. Woonplaats: Kerkrade
  4. Provincie: Limburg
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: MBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Nee
Mama viennaaa van 30 uit Kerkrade, Limburg zoekt sexdating
Qxiaxia (36)
★★★★☆
Jong en toch al gescheiden, mijn wereld klapte in een keer in elkaar. Maar goed ik ben er bovenop gekomen en bewandel nu mijn weg alleen. Maar dat wordt best wel saai.
Geile Qxiaxia zoekt man
NandaElvira (35)
★★★★☆
Ik ben misschien niet zo dun als al die foto modellen. Maar ik ben een tijger tussen de lakens. Ik kan veel hebben en vind het heerlijk de man te verwennen.
Milfje NandaElvira zoekt relatie
Lissandra (36)
★★★★★
Te lang alleen om te weten hoe het was om echt te liefhebben.
Moeder Lissandra zoekt contact
Bustierre (36)
★★★★☆
Ik zoek een man die echt fan is van grote borsten!
Milf Bustierre zoekt sex
Hopeloosgevalll (35)
★★★★★
Ik zoek leuke en spontane mannen, een goed gevoel voor humor vind ik ook belangrijk.
Dame Hopeloosgeva zoekt sex
Qiuldana (36)
★★★★★
Ik verlang er naar om een dikke knots in mijn strakke kutje te voelen, een knots die weet hoe hij me moet verwennen me laat kronkelen van genot. Reageer snel zodat we meteen met elkaar in contact komen.
Mama Qiuldana zoekt jongen
Marjon
★★★★★★★★★☆
Ik zoek iemand voor een repatie aan een binnendeur. Ik leg je via PM uit wat er precies gedaan moet worden, maar ik wil alvast vastleggen dat de vergoeding een blowjob zal zijn.
Reparatie (Klus van 1 uur)
Jeltsje
★★★★★★★★★☆
Ik zoek hulp bij het opruimen van mijn appartement. Ik ben onlangs geopereerd en kan niet te veel bewegen. Als vergoeding mag je me op bed nemen (ik lig op mijn rug)
Huis opruimen (Klus van 2 uur)
Lyske
★★★★★★★★★☆
Ik zit diep in de schulden en kan me een reparateur niet veroorloven voor mijn kapotten wasmachine. Ik ben dus min of meer gedwongen om het op deze manier te doen :/
Wasmachine repareren (Klus van 1 uur)
Pietsje
★★★★★★★★★★
Handige jongen gezocht die mijn fietsband wil plakken! Ik kan je er niet voor betalen, maar kan je wel even met mijn tietjes laten spelen, als je dat leuk vindt!
Fietsband plakken (Klus van half uur)
© 2026 Straks Daten