Lekker hard, daar hou ik wel van. Helaas krijg ik dat veel te weinig, dus ik ga het maar elders zoeken. Hopelijk vind i het hier, een man die ook van hard houdt. Keihard in me stoten, zalig!
Mijn relatie ging uit doordat we meer interesses hadden in dingen die de ander niet interessant vond. Ik vond het maar niets om elke avond voetbal te kijken of iedere vakantie thuis te blijven. Zou graag een man willen leren kennen die anders dan mijn ex in elkaar steekt, iemand die romantisch is en houd om er op uit te trekken.
Een groot geschapen man is waar ik al een tijdje van droom, Niet eerder heb ik meegemaakt dat zo iemand me heeft geneukt en kijk vol verwachting en bewondering uit naar jou!
Ik ben alweer enkele jaren gescheiden, mijn huwelijk liep op de klippen omdat mijn man zijn genot elders wou gaan zoeken! Hij vond het absoluut nodig om zich te gaan inlaten met sletten die zichzelf te grabbel gooien voor elke vent die ze tegen komen! Hij was nog zo gek hiervoor te betalen ook! Nu is het mijn beurt, ik ben benieuwd wat hij zal doen moest hij weten dat ik mezelf aanbied om voor het orale genot van een man te zorgen en dat dan geheel gratis! Ik denk dat hij misschien zal beseffen hoe hij mij liet voelen!
Zonder een man in mijn leven kan ik niet eb hoop er dan ook snel één te vinden. Ik ben benieuwd wie zich hier aanbied en met wie ik verder kan gaan in het leven.