Gratis Aanmelden

Vrouw ClaartjeClaartje zoekt sex contact

ClaartjeClaartje (46)

Vorig jaar heb ik een man via hier leren kennen. Het ging heel goed en al snel is hij bij mij ingetrokken. Maar ik merk nu dat het toch niet meer zo goed gaat als in het begin. Hij is werkeloos maar is steeds vaker bij zijn vrienden te vinden. Als hij thuis komt 's avonds is hij vaak dronken en gaat meteen naar bed. Zo had ik mij een nieuwe relatie niet voorgesteld maar ik kan hem toch ook niet zo maar op straat zetten?

Maak contact met haar
  1. Naam: ClaartjeClaartje
  2. Leeftijd: 46 Jaar
  3. Woonplaats: Leeuwarden
  4. Provincie: Friesland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Mollig
  9. Oogkleur: Blauw
  10. Haarkleur: Zwart
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Nee
Vrouw ClaartjeClaartje van 46 uit Leeuwarden, Friesland zoekt sex contact
Bustierre (36)
★★★★☆
Ik zoek een man die echt fan is van grote borsten!
Milf Bustierre zoekt sex
Hopeloosgevalll (35)
★★★★★
Ik zoek leuke en spontane mannen, een goed gevoel voor humor vind ik ook belangrijk.
Dame Hopeloosgeva zoekt sex
Paatrice (33)
★★★★☆
Stoute vrouw wel gescheiden maar niet zielig zoekt een leuke man voor lekkere seks. Ben je goed dan natuurlijk voor vaker.
Mama Paatrice zoekt sexdating
Katylu (33)
★★★★☆
Wat denk je als je mijn foto's ziet? Begint je pik al te stijgeren? Kom dan maar eens langs!
Mama Katylu zoekt sexdate
TuttekeEos (35)
★★★★☆
Ik hoop dat er iets met je gebeurt nu je me hier ziet, dat je denkt van, jeetje die vrouw wil ik leren kennen. Dat kan, stuur me een lief berichtje en wie weet ben jij de gelukkige met wie ik een avondje uit ga.
Moeder TuttekeEos zoekt dating
Qxiaxia (36)
★★★★★
Jong en toch al gescheiden, mijn wereld klapte in een keer in elkaar. Maar goed ik ben er bovenop gekomen en bewandel nu mijn weg alleen. Maar dat wordt best wel saai.
Geile Qxiaxia zoekt man
Noalie
★★★★★★★★★☆
Ik zoek iemand in Flevoland die mijn band kan komen plakken. Ik heb geen geld voor de fietsenmaker en het lukt me zelf niet om het te repareren. Ik vergoed je dan in natura.
Fietsband plakken (Klus van 1 uur)
Dielke
★★★★★★★★★☆
Ik ben mijn spullen aan het inpakken om mijn ontrouwe man te verlaten en ik zoek nu hulp bij mijn verhuizing. Ik heb geen geld, maar ben bereid in natura te betalen.
Verhuizing (Klus van 4 uur)
Dycke
★★★★★★★★★★
Ik zoek iemand die een trapje heeft en een peertje voor me kan vervangen in de gang. Ik wil je dan daarvoor belonen met mijn borsten, die nogal gewild zijn bij mannen ;-)
Peertje vervangen (Klus van half uur)
Wyke
★★★★★★★★★☆
Mijn hond heeft een groot gat gemaakt in een van mijn muren en ik vind de offertes echt te duur. Ik vind het echter geen probleem in de klus in natura te vergoeden..
Beschadigde muur herstellen (Klus van 3 uur)
© 2026 Straks Daten