Zijn die jongens er überhaupt nog die eerst willen kennismaken? Ik heb een man gehad en kreeg genoeg kansen om vreemd te gaan. Ik werk als als kassière en zie de stoute blikken van mannen als ik een kort rokje aan heb.
Rijpe Jennysprimeur van 38 uit Hollands, Noord-Holland zoekt contact
Joonietje (37)
★★★★★
Als jij het bent die me weet op te vrolijken met je lieve lach en je knappe voorkomen dan ben jij de man waar ik al een tijdje naar op zoek ben. Wil je leren kennen en een heerlijke tijd met je willen doorbrengen.
Spontane meid met niet een al te hoog zelfvertrouwen hoopt hier een lieve man te vinden, niet meteen voor een relatie want daar heb ik helaas slechte ervaringen mee. Wel zin om een keertje iets te gaan drinken en van daar uit zien we wel wat er gebeurt.
Ik ben Halima, ik ben een gescheiden vrouw en heb een zoontje. Ik hou van paardrijden, minigolf, karten en ga ook heel veel zwemmen. Ik zoek een man die vast werk heeft, die van aanpakken weet en niet in zijn luie zetel blijft zitten en die samen een gezin wil starten.
Sta happy in het leven samen met mijn kinderen en geniet elke dag van het werk. Maar ik zou ook wel weer eens met iemand naar de bioscoop gaan, een hapje eten, een lekkere wandeling. Mag jij bepalen wat we daarna gaan doen.
Na een roerig huwelijk ben ik nu op zoek naar een rustige man. Iemand die zijn wilde haren verloren heeft en nu gewoon rust zoekt. Zo ben ik namelijk ook. Ik was altijd een wilde, maar mijn huwelijk is wild genoeg geweest, daar ben ik echt helemaal klaar mee. Nu wil ik echt alleen maar huisje, boompje, beestje.
Ik ben een keurige vrouw, nooit vreemdgegaan, altijd eerlijk, en een groot hart voor iedereen. Ben inmiddels gescheiden, in de tijd dat ik getrouwd was had mijn man op seksueel gebied niks te klagen, ik verwende hem altijd wanneer hij maar wou, tot die me bedroog, toen was het voor mij gelijk afgelopen. Ik zoek iemand die met mij wat leuks wil opbouwen, kan alleen de sex zijn maar kan ook meer. Laat het gewoon op me afkomen.