Zijn die jongens er überhaupt nog die eerst willen kennismaken? Ik heb een man gehad en kreeg genoeg kansen om vreemd te gaan. Ik werk als als kassière en zie de stoute blikken van mannen als ik een kort rokje aan heb.
Rijpe Jennysprimeur van 38 uit Hollands, Noord-Holland zoekt contact
Fleurtje33 (39)
★★★★☆
Was al op jonge leeftijd getrouwd maar het hield geen stand, nu weer vrij om te doen wat ik wil en zoek dus ook niet iemand met trouwplannen maar gewoon samen plezier maken de rest zien we wel.
Als eigen ondernemer sta ik wel stevig in mijn schoenen, maar dat moet ook wel het is soms een harde wereld. Daarom vind ik het op zijn tijd ook erg fijn als ik die kant eens kan laten vallen.
Altijd dacht ik dat ik mijn leven goed op orde had, helaas was dit allemaal schone schijn. Mijn ex heeft mij verlaten voor een jonge meid, ik kan er alleen maar dankbaar voor zijn. Dankbaar zal ik ook zijn als ik de soulmate ga vinden.
Met mooi weer maak ik graag een tochtje op mijn motor, dat is echt mijn uitlaat klep in het leven. Gewoon lekker tocht van een paar uur, maar soms ook wel langer
Ik voel mijn tepels groeien als ik wat aandacht krijg van een knappe vent die maar wat graag met me het bed in duikt. Ik ben een geil sletje die het maar wat fijn vind om een lul in haar kontje te voelen.
Na ruim tien jaar ben ik weer single en had dat echt niet verwacht. Mijn ex man kon zijn handen niet thuislaten en vond het nodig om met zijn collega een avontuurtje te beleven, Dan heb je aan mij een verkeerde en ben ik zo vertrokken,. Zoek een man die mijn vertrouwen niet beschaamd.