Ik zie het leven niet als een probleem of iets zwaars. Ik zie het leven als iets heel erg moois. Natuurlijk kan je het zelf alleen nog maar mooier maken. Ik wil heel graag iemand zo gelukkig gaan maken.
Mama Domania van 53 uit Ninove, Oost-vlaanderen zoekt neuk date
Effei (47)
★★★★☆
Net als ieder ander ben ik hier niet voor niet. Waarom moeilijk doen als het ook makkelijk kan immers. Heb een leuk huisje, kinderen worden ouder en ik ben toe aan een leuke man. Wie weet wil ik mij er zelfs wel aan binden.
Vurige dame zoekt hier een sexmaatje op zeer korte termijn, iemand uit de buurt maakt het wel extra makkelijk. Weinig taboes, veel fantasieën. Wil alles doen waar we samen over fantaseren!
Ik ben niet op zoek naar seks ik ben op zoek naar liefde, seks gaat maar een paar centimeter diep en ik wil dieper. Meer beleven en mezelf meer kunnen geven dan ooit tevoren. Mijn verleden is het verleden en wil ik niet meer aan denken. Ik wil met jou naar de toekomst en kijken wat we samen allemaal kunnen beleven.
Als je de middelbare leeftijd bereikt ga je toch eens nadenken. De liefde, de eerste keer mislukte het en daarna heb ik het geen kans meer gegeven. Wil ik alleen oud worden? Nee, niet echt. Ik heb juist nog zoveel te geven. Dankzij een vriendin hier terecht gekomen en het is net een snoepwinkel, maar welke man zou mij als lekkerste snoepje uitkiezen?