Ik zie het leven niet als een probleem of iets zwaars. Ik zie het leven als iets heel erg moois. Natuurlijk kan je het zelf alleen nog maar mooier maken. Ik wil heel graag iemand zo gelukkig gaan maken.
Mama Domania van 53 uit Ninove, Oost-vlaanderen zoekt neuk date
angelica (49)
★★★★★
In ware liefde geloof ik echt niet meer of misschien dat jij me overtuigt met iets heel bijzonders dan kan ik mijn mening bijstellen. Maar voor nu houd ik het op een leuke tijd samen en daar mag uiteindelijk iets meer uit voort komen!
Je uiterlijk is niet waar ik op wil vallen. Het gaat mij voornamelijk om wat er in jou zit, lief, teder en in voor humor. Veel meer vraag ik niet, iets zegt in mij dat diegene hier maar zo eens kan zitten.
Ik zoek een man die gewoon nuchter in het leven staat waar ik het overal mee kan over kan hebben en ook gewoon grijs kan zien en niet alleen zwart en wit.
Hallo, misschien zoek ik jou, een niet drinkende man, niet direct sex gericht, ( niet alles tegelijk) , ik ben een rookster, geen drinker, en zoek een date om te kijken of het klikt, daarna zien we wel verder
ik wil graag eens met iemand een erotisch avontuur hebben, voornamelijk tedere seks vind ik zo lekker en kan ik erg van genieten. Als jij denkt dat je met mij dat waar kan maken, aarzel dan niet en help mijn verlangens onder bedwang te krijgen.
Ik wil het gewoon op mij af laten komen en wat er dan gebeurt merk ik vanzelf wel, wie weet een relatie zo niet dan eens af en toe afspreken om misschien wel spannende tijden te beleven.