Ik zie het leven niet als een probleem of iets zwaars. Ik zie het leven als iets heel erg moois. Natuurlijk kan je het zelf alleen nog maar mooier maken. Ik wil heel graag iemand zo gelukkig gaan maken.
Mama Domania van 53 uit Ninove, Oost-vlaanderen zoekt neuk date
SannnXX (47)
★★★★★
Mijn huwelijk is stukgelopen doordat naar mijn mening mijn toenmalige man dusdanig
is verandert na het overlijden van zijn ouders waar hij heel close mee was.
Hij werd een man die ik niet meer kende, werd niet meer zichzelf en ondanks diverse
pogingen was ons huwelijk helaas niet meer te redden.
Een scheiding is nooit leuk maar ook geen reden om de rest van je leven alleen te blijven. Daarom zoek ik nu een leuke man waar ik een leuke tijd mee kan beleven.
ben al een behoorlijke tijd alleen nu, de kinderen zijn uit huis en heb al jaren geen passie en liefde meer gekend. Heb erg veel ellende meegemaakt waardoor ik niet in liefde meer geloof of er in ieder geval op dit moment niet aan toe ben.
Toe aan nieuwe ervaringen in mijn leven, altijd normale standaard sex gehad, maar nooit eens lekker buiten of speeltjes erbij nemen, zulke dingen en oh wat verlang ik daar naar.
Ja, wat kan ik hier schrijven. Laat ik maar eens eerlijk zijn, want mijzelf omhoog prijzen heeft geen zin. Ik ben een spontane vrouw, af en toe last van een dipje en soms voel ik me wat alleen. Ik hoop hier een man te vinden die mij weer blij kan maken en gewoon wilt genieten net zoals ik wil.