Ik zie het leven niet als een probleem of iets zwaars. Ik zie het leven als iets heel erg moois. Natuurlijk kan je het zelf alleen nog maar mooier maken. Ik wil heel graag iemand zo gelukkig gaan maken.
Mama Domania van 53 uit Ninove, Oost-vlaanderen zoekt neuk date
Pogingwagen (49)
★★★★★
Iedereen herkent het gevoel van alleen zijn wel eens, samen uit eten of eens naar de film kan zo leuk zijn. Nu kan ik dat uiteraard ook wel een keer doen, maar in je eentje is niks aan, dat geldt voor de meesten denk ik.
Ik ben Kim en zoek een leuke man om samen gezellig een avondje te ontspannen. Ik ben al eeuwen niet uiteten geweest en in mijn eentje uit eten gaan is ook maar niks..
Ook ik heb mijn mindere kanten maar ik denk dat jij daar geen probleem van maakt. Niemand is perfect en jij waarschijnlijk ook niet. De man die ik wil leren kennen is lief, heeft geen al te groot rugzakje wat hij meedraagt en is ook zoekende naar de ware liefde.