Ik zie het leven niet als een probleem of iets zwaars. Ik zie het leven als iets heel erg moois. Natuurlijk kan je het zelf alleen nog maar mooier maken. Ik wil heel graag iemand zo gelukkig gaan maken.
Mama Domania van 53 uit Ninove, Oost-vlaanderen zoekt neuk date
Gwenda (49)
★★★★☆
Ik zal eerlijk zijn dit is niet de eerste site waar ik mijn geluk op beproef en ik zal jullie niet lastig vallen met allerlei dingen die je niet wil lezen. Ik ben gescheiden is een lang verhaal wil je niet weten anders moet je het vragen, Ik rook niet en hou wel van een wijntje op zijn tijd.
Mijn ex vond het gras bij de buren groener, nou ja in ieder geval de buurvrouw, Maar goed genoeg over die ... ik ben op zoek naar een betrouwbare man die samen met mij een relatie wil op bouwen
ik ben een gewone vrouw zonder kapsones. kan soms wat verlegen zijn ( moet de kat ff uit de boom kijken).soms wat onzeker. ben een rustig persoon maar kan ook echt wel uit de band springen. en volgens anderen ben ik een lief en aardig mens .
Iemand die wel van aanpakken weet, heb het niet zo op softies maar val op stoere dominante mannen, iemand die me de baas kan en waar ik niet overheen loop
Soms denk ik wel eens was ik maar later geboren. Als ik nu kijk wat er allemaal mogelijk is en onder normaal wordt verstaan dan had ik het veel makkelijke en misschien wel leuker als vroeger.