Ik ben het alleen zijn helemaal zat. Iedereen om mij heen settelt, krijgt kinderen en wie weet wat nog meer. Ik hoop een leuke, eerlijke man te vinden die mij wilt leren kennen, verzorgen maar ook graag verzorgd word.
De scheiding heeft er bij mij ingehakt, voel me bedrogen en misbruikt. Al mijn spulletjes heeft hij opgeëist en grotendeels ook nog gekregen. Woest was ik maar wil dat verhaal snel achter me laten en me concentreren op de man die me liefde kan geven.
Sinds ik gescheiden ben is het alsof ik in mijn tweede jeugd kom. Ik hou van verleiden en heb wel oog voor knappe mannen. Hier heb ik ook al heel knappe mannen zien passeren maar durf nog niet de eerste stap te zetten.
Als je mij toch aan de rand van het zwembad ziet hangen wil je er toch naast komen? Gezellig wat kletsen, wat klieren in het water dus wat houdt je tegen?