Weet je waar ik van hou? Stiekem ergens afspreken en het dan doen. Stiekem, want niet iedereen hoeft het te weten. En omdat stiekem nou eenmaal de lekkerste seks is die er bestaat.
Milf Shannawilseks van 31 uit Urk, Flevoland zoekt sex contact
Sexverslaafde (48)
★★★★★
Misschien schrik je ervan maar ik zou mezelf omschrijven als behoorlijk sexverslaafd. Ik kan geen dag zonder heerlijk te masturberen maar dat gaat ook vervelend en ben geen type die mannen in de kroeg op pikt, dus via via kwam ik hier terecht en hoop op veel stoute reacties van ondeugende mannen.
Hoop om een man te leren kennen die van romantische avondjes houd, die me in de watten wil leggen en met mij mooie momenten wil beleven. Na de scheiding heb ik geen andere man meer gekend en ben als single verder gegaan. Hoog tijd om weer een lieverd te vinden die voor me wil gaan.
In de stad zie ik nooit veel leuke mannen maar misschien meld zich toch nog een leuk iemand uit utrecht die mij kan overtuigen om samen een avondje weg te gaan.
Altijd in voor een heerlijk heet sexafspraakje, jonger of ouder maakt voor mij niets uit, als je maar zin hebt. Het zou leuk zijn als je niet te ver weg woont maar dat is geen must. Ik houd wel van geschoren mannen vind ik wel zo fris.
Ik ben al een tijdje alleen en heb daar helemaal geen probleem mee. Alleen die passie mis ik wel en hier denk ik wel een man te kunnen ontmoeten die daar ook voor in is.