Ik ben een vrouw die er alles aan doet om jong te blijven. Ik ben dan ook erg trots op mijn lichaam en wil dat graag delen met een leuke man, verder moet hij het kunnen waarderen al die moeite die ik doe om er zo uit te zien.
Gescheiden Tincaatje van 48 uit Amersfoort, Utrecht zoekt dating
Tracie (48)
★★★★☆
Wat zou ik graag weer eens echt willen trillen van genot, ik weet niet meer hoe dat voelt, zo lang is het al geleden. Ik ben veel avonden vrij dus van mij mag je snel komen.
Trouw niet voor je veertig bent. Ik kan je één ding zeggen, dat advies klopt. Ik heb dat wel gedaan en zie hier, ik ben gescheiden. Of ik ooit nog ga trouwen, weet ik niet. Laten we elkaar eerst rustig leren kennen, dan zien we wel waar het schip strandt.
Ik ben een lieve, zorgzame jonge dame die het alleen zijn zat is. Ik houd erg van gezelligheid. Ga er graag op uit, maar een weekendje thuis zitten vind ik ook heerlijk.
Ik heb een goede baan en een leuke huisje en een hechte vriendenkring, mijn leven is bijna compleet, maar dat ene ontbreekt nog in mijn leven, en dat is een leuke man waarmee ik het kan delen. Want als ik s avonds thuis ben zou ik wel graag tegen een lekkere man op willen kruipen en samen ontspannen op de bank willen zitten.
Tot voor kort had ik mijn leven vrij goed op orde, totdat mijn man er mee aankwam dat die wou scheiden. Het heeft mij door een hel gesleept, nu na een aantal jaren heb ik weer dat knopje gevonden om te kunnen genieten. Vandaar mijn aanmelding, zo kan ik zien of het geluk alsnog voor mij is weg gelegd.
Wie wilt met mij de wereld van de sm en de bondage in duiken? Ik heb er nog niet veel van mogen meemaken maar ik vind het geweldig. Ik voel me zowel dominant als onderdanig, dus een switch zoals ze dat noemen.