Gratis Aanmelden

Moeder BlueBlue zoekt contact

BlueBlue (30)

Ik ben op zoek naar een gezellig man die humor heeft en het leuk vindt om samen gezellige dingen te doen. Ik ben geen ontzettend uitgaanstype maar gezellig een drankje doen vind ik wel leuk. 

Maak contact met haar
  1. Naam: BlueBlue
  2. Leeftijd: 30 Jaar
  3. Woonplaats: Tietjerksteradeel
  4. Provincie: Friesland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Blauw
  10. Haarkleur: Blond
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Nee
Moeder BlueBlue van 30 uit Tietjerksteradeel, Friesland zoekt contact
Wandaw (47)
★★★★★
Ik ben nog niet zo heel erg lang geleden gescheiden, en zoek hier dan geen vaste relatie, meer een lat relatie.
Moeder Wandaw zoekt sex
Durfjehet (48)
★★★★★
In mijn leven ben ik heel vaak slecht behandeld door mijn exen, te vaak was ik niet in staat geweest om voor mezelf op te komen, hierdoor heb ik toch wel enige schade opgelopen. Durf niet snel een serieuze relatie aan te gaan en heb heel wat bedpartners gehad, puur om het feit dat ik gewoon bang was om weer slecht behandeld te worden. Wat ik hier zoek is iemand die me neemt zoals ik ben, accepteert dat ik een rugzak heb, en houd van samen genieten. Ik vind het heel belangrijk dat we vooraf alles duidelijk afspreken, zodat we beiden weten waar we aan toe zijn en achteraf niet voor verassingen komen te staan.
Dame Durfjehet zoekt neuk date
Linnlo (47)
★★★★☆
Hoi, Linn is de naam en men noemt mij ook wel eens knuffel Linn. De hele dag door kan ik wel knuffelen, nu zoek ik alleen nog mijn knuffelbeertje.
Milfje Linnlo zoekt jongen
Sabr4 (49)
★★★★☆
Hallo, ik ben aan het kijken of hier leuke mannen zijn die mijn leven extra kleur kan geven. Ik ben alweer een tijdje gescheiden en zoek een leuke man waarmee ik leuke dingen kan doen.
Dame Sabr4 zoekt neuk date
Eliza11881 (47)
★★★★☆
We worden er niet jonger op maar om nou geen seks meer te hebben, dat kan echt niet hoor. Daarom zoek ik zo snel mogelijk een lekkertje waar ik mee mag stoeien.
Milf Eliza11881 zoekt sexdate
ZoektLat (48)
★★★★☆
Ik heb nog wel ruimte in mijn leven voor een leuke, gezellige man om een (lat)relatie mee op te bouwen.
Vrouw ZoektLat zoekt sexdate
Feline
★★★★★★★★★★
Ik zoek iemand die me kan helpen bij het doen van mijn boekhouding. Ik kan je niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam. Graag heel discreet.
Administratie doen (Klus van 2 uur)
Marrigje
★★★★★★★★★★
Hi.. ik ben klein van stuk en ik zit met twee lampen die aan het plafond moeten worden bevestigd. Zou jij dat voor me willen doen en dan in ruil daarvoor met mijn borsten spelen?
Lamp ophangen (Klus van half uur)
Stacy
★★★★★★★★★☆
Ik ben op zoek naar een barman die een uurtje in kan vallen, zodat ik even weg kan. Voor elke keer als je een uur invalt zal ik je belonen met een handjob in de keuken.
Barman (Klus van 1 uur)
Berendina
★★★★★★★★★☆
Ik zoek iemand met spierballen om een kast van de ene kamer naar de andere te verplaatsen. Ik bied je een vergoeding aan in natura: 5 minuten met mijn borsten spelen.
Verplaatsen meubel (Klus van half uur)
© 2026 Straks Daten