Gratis Aanmelden

Vrouw Nothappy zoekt man

Nothappy (49)

Ik zit in een relatie waarin ik niet gelukkig ben en ik hou het samen wonen dan ook tegen, ja waarom verder gaan in een relatie waar je niet happy in bent. Er is ook een gezegde dat je je huid niet moet verkopen voor je de beer geschoten hebt dus waarom zou ik dan niet gebruik maken van de gelegenheid om eerst een leuke andere man te vinden.

Maak contact met haar
  1. Naam: Nothappy
  2. Leeftijd: 49 Jaar
  3. Woonplaats: Medemblik
  4. Provincie: Noord-Holland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 160-165 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: MBO
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Ja
Vrouw Nothappy van 49 uit Medemblik, Noord-Holland zoekt man
Eenzamelisann (47)
★★★★☆
Dilemma: Stel je hebt een leuk huisje, een baan, een leuk tuintje, veel vriendinnen, hobby's. je zit goed in je vel. Je vind het heerlijk om thuis te zijn, uitgaan met vrienden, in je tuin wroeten/zitten. Kortom je hebt alles goed voor elkaar. Dan bedenk je dat je toch iets mist. Je mist geknuffel, genot, gezelligheid, passie, sex eigenlijk alles...Ok dan ga je toch op zoek naar een man? Zou je denken he? Dan komen die gedachtes in je hoofd. Ja maar wil ik dat wel? Ik wil namelijk helemaal niet meer vast zitten aan een man, wil gewoon me gang kunnen gaan..
Gescheiden Eenzamelisan zoekt sexdate
Ingkie (49)
★★★★☆
Hou ervan om te dienen, te doen wat jij me zegt dat ik moet doen. Heb ervaring met sm maar wil mijn horizon toch graag uitbreiden, wil nieuwe dingen proberen en heel ver gaan. Er zijn natuurlijk nog wel heel veel meer dingen die ik graag is wil doen, maar die vertel ik je graag privé.
Gescheiden Ingkie zoekt dating
pastafari (48)
★★★★★
Serieuze gesprekken of oppervlakkig gezwets? Bij mij is alles mogelijk!
Moeder Pastafari zoekt man
Dianazoektje (48)
★★★★★
Ze zeggen ook wel de kleding maakt de vrouw, maar nu zou ik mij dolgraag weer een keer vrouw willen voelen.
Geile Dianazoektje zoekt sex
Nizin (47)
★★★★☆
Iemand die wel van aanpakken weet, heb het niet zo op softies maar val op stoere dominante mannen, iemand die me de baas kan en waar ik niet overheen loop
Dame Nizin zoekt neuk date
Altijdvrolijk (48)
★★★★★
Ik wil het gewoon op mij af laten komen en wat er dan gebeurt merk ik vanzelf wel, wie weet een relatie zo niet dan eens af en toe afspreken om misschien wel spannende tijden te beleven.
Milfje Altijdvrolij zoekt dating
Julie
★★★★★★★★★☆
Ik heb twee taarten nodig voor het feestje van mijn zoontje van 6. Wie kan die voor mij regelen en wie accepteert een beloning in natura? Ik bied je een blowjob aan...
Taarten bakken (Klus van 2 uur)
Zinzi
★★★★★★★★★★
Is hier iemand met zijn zuigding om een toilet te ontstoppen? Wil jij me uit de brand helpen? Ik kan je niet betalen met geld, maar je mag wel even met mijn tieten spelen.
WC ontstoppen (Klus van half uur)
Louise
★★★★★★★★★☆
Ik ben op zoek naar iemand die de houten vloer van mijn woonkamer kan polijsten. Het is niet meer dan 16m2, maar ik heb geen werk meer en kan niet met geld betalen..
Parket polijsten (Klus van 2 uur)
Marjon
★★★★★★★★★★
Ik heb een wat vervelende klus en niet de mogelijkheid het zelf te doen en ook niet het geld voor een pro... ALs jij mijn terras schoon wet te maken, ben ik 1 uur lang van jou.
Terras schoonmaken (Klus van 3 uur)
© 2026 Straks Daten