Milf Rebels van 52 uit Stede Broec, Noord-Holland zoekt man
Lasinna (47)
★★★★★
Het leven lacht mij op alle fronten toe, een mooi huis, een baan waar ik van houd en een lieve hond die onvoorwaardelijk van mij houd. Het enige dat er nog ontbreekt aan mijn leven is een soumate.
Zoekt gezellige en nette man om een fijne relatie mee aan te gaan. Ben een lange tijd gescheiden en wil eerst kijken of ik een serieuze nette man kan aantreffen.
Ik ben al een tijdje alleen en heb daar helemaal geen probleem mee. Alleen die passie mis ik wel en hier denk ik wel een man te kunnen ontmoeten die daar ook voor in is.
In het dagelijks leven werkzaam als fysiotherapeut. Ben erg goed met me handen en weet veel over het menselijk lichaam, denk dat dat altijd wel goed van pas kan komen:)
Vurige dame zoekt hier een sexmaatje op zeer korte termijn, iemand uit de buurt maakt het wel extra makkelijk. Weinig taboes, veel fantasieën. Wil alles doen waar we samen over fantaseren!